Hakkımızda

Neden Ehliyet Merkezi?

Neden Ehliyet Merkezi?

Size en yakın ve hesaplı sürücü kurslarını Ehliyet Merkezinde.

Ehliyet Merkezi hakkında

Ehliyet Merkezi

Ehliyet almanın kolay yolu.

Günümüzün gerçeği olan internet çağında ehliyet, src belgesi ve özel direksiyon dersi almak isteyenlerle en iyi ve hesaplı sürücü kurslarını biraraya getirmek için yola çıktık.

Ehliyet, src belgesi ve özel direksiyon dersi almak istiyorsanız size en yakın sürücü kurslarını il ve ilçe bazında arayabilir, bilgilerinizi bırakarak birden fazla sürücü kursundan eğitim ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ehliyet Merkezine üye sürücü kursları da hedef kitlesine internet ve sosyal medya üzerinden kolayca ulaşabilir ve bu şekilde reklam maliyetlerini olabildiğince azaltarak daha çok kayıt alabilir.

Kurum Kayıt Formu

Bölgesel aramalarda avantaj

Mesafeler önemli. Herkes kendine en yakın sürücü kursuna gitmek ister. İl ve ilçe bazındaki aramalarda üst sıralarda görünün, ve tercih edilir olun.

Hedef kitlenize kolayca ulaşın.

İnternet çağında tüm ihtiyaçlarımız için interneti kullanıyoruz. Ehliyet ve özel direksiyon dersi almak isteyen insanlar kurumunuza sosyal medyadan ve internetten kolayca ulaşır.

Premium üyelikle kazancınızı artırın.

Ehliyet Merkezine premium üye olarak size gelen ehliyet başvurularını görebilir ve bölgenizdeki rakiplerinizin önüne geçip kazancınızı artırabilirsiniz.

53
Şehirde
216
Sürücü Kursu
281
Ehliyet Başvurusu
21
Premium Üye

Tüm sorularınız için bir tık uzağınızdayız.

Kursunuzu Ehliyet Merkezine kayıt ederek kayıtlarınızı artırabilir ve bölgesel internet aramalarında üst sıralarda görünebilirsiniz.

Bize Ulaşın +

Sürücü kursu ve Kursiyer Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Ehliyet Merkezine üye kurumlar ve ehliyet başvurusu yapan mutlu kursiyerlerimizin yorumları.

En iyi sürücü kursları Ehliyet Merkezinde.

İletişim formunu doldururarak bize ulaşabilirsiniz.